Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Peter Droell, dyrektor ds. prosperity w DG RTD KE, z wizytą w Polsce

Na zaproszenie Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w dniach 8-9 października b.r. przyjedzie do Polski z wizytą Peter Droell, dyrektor ds. prosperity w Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej.

Peter Droell będzie gościem specjalnym spotkania brokerskiego Horizon 2020 for the Circular Economy & Transforming Industry (#CETI_H2020), organizowanego przez KPK PB UE w ramach projektów europejskich wspierających działania krajowych punktów kontaktowych: NMP TeAm oraz NCPs CaRE oraz we współpracy z Enterprise Europe Central Poland. Spotkaniu temu będą towarzyszyć warsztaty Start Your Adventure with Horizon.

Na oba wydarzenia istnieje jeszcze możliwość zarejestrowania się.

W trakcie pobytu w Polsce dyrektor Droell także odwiedzi Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN oraz Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, zrzeszony w sieci Łukasiewicz. Wizyty te mają na celu zapoznanie się z kierunkami badań rozwijanymi w tych instytutach, jak również z ich potencjałem uczestnictwa w programie Horyzont 2020 oraz jego następcy – Horyzont Europa. Spotkania te będą też okazją do dyskusji z przedstawicielami kierownictwa Polskiej Akademii Nauk oraz Sieci Badawczej Łukasiewicz o strategii działań na rzecz zwiększenia uczestnictwa instytutów należących do tych organizacji w Programach  Ramowych UE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.