Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Participant Portal tylko do końca roku. Zastąpi go nowe narzędzie

  • Opublikowano: 4 października 2018
  • Autor: redakcja

Komisja Europejska uruchomiła nowy portal Funding & Tender Opportunities. Zastąpi on Participant Portal, który zostanie zamknięty pod koniec roku.

Funding & Tender Opportunities Portal stanie się jedynym miejscem do szukania i zarządzania unijnymi grantami i zamówieniami publicznymi. Portal ten obejmie wszystkie centralnie zarządzane programy Unii Europejskiej przed rozpoczęciem kolejnej wieloletniej perspektywy finansowej w 2021 r.

Nowy portal ma inny layout i szatę graficzną, został wyposażony w ulepszoną wyszukiwarkę słów kluczowych z nowymi funkcjami. To wszystko odzwierciedla jego wieloprogramowy zasięg i integruje zaproszenia do składania ofert.

Funding & Tender Opportunities Portal udostępnia wszystkie funkcje dostępne w ramach używanego dotąd Portalu Użytkownika, który zostanie wyłączony pod koniec 2018 roku.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.