Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarty nabór do konkursu dla eksperymentatorów w ramach projektu Fed4FIRE+

Fed4FIRE to projekt, którego realizacja zaczęła się jeszcze w ramach 7. Programu Ramowego, udostępnia łatwo konfigurowalne środowiska testowe. Testy mogą dotyczyć różnorodnych zagadnień technologicznych, począwszy od rozwiązań w chmurze poprzez połączenia bezprzewodowe i przewodowe, sieci czujników itp.

Przeprowadź eksperyment badawczy – przetestuj swój pomysł. Właśnie został otwarty nabór do kolejnego konkursu dla eksperymentatorów „1st Fed4FIRE+ Competitive Call for Experimenters”.

Środowisko testowe Fed4FIRE+ (kontynuacja projektu) pozwala sprawdzić na szeroką skalę rozwiązania i innowacje wypracowane w laboratoriach mniejszych instytucji/firm, które nie mają na co dzień dostępu do takich infrastruktur. Zasoby Fed4FIRE+ są w pełni dostępne zdalnie, stąd jedynym wymaganiem technicznym jest dostęp do sieci.

Termin składania wniosków upływa 15 lutego 2017 r. Zanim jednak złożymy ostateczną jego wersję, niezbędne jest sprawdzenie wykonalności – wymagany jest kontakt z przedstawicielami konsorcjum Fed4FIRE (na adres contact@fed4fire.eu wysyłamy zarys konceptu) i upewnienie się, czy oferowane przez projekt środowisko testowe spełni wszelkie wymagania niezbędne do przeprowadzenia eksperymentu. Drafty wniosku do weryfikacji przyjmowane są do 8 lutego 2017 r.

Więcej szczegółów na stronie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.