Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

NLAB: NEVADA-LUBELSKIE ACCELERATION BRIDGE okazją do nawiązania relacji biznesowych

  • Opublikowano: 12 października 2017
  • Autor: redakcja

Jesteś zainteresowany rynkiem amerykańskim? Nie trać szansy nawiązania relacji biznesowych z partnerami reprezentującymi jeden z najbardziej przyjaznych dla rozwoju biznesu stan w USA!

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza 17 października 2017 r. na konferencję „NLab: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge”, która odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, przy ul. Artura Grottgera 2.

Konferencja podzielona będzie na kilka paneli dyskusyjnych, podczas których każdy będzie mógł wysłuchać interesujących i przede wszystkim praktycznych wskazówek dotyczących współpracy polsko-amerykańskiej, w tym również w obszarze współpracy biznesu z nauką. Oprócz wybitnych przedstawicieli z Nevady gościć będziemy krajowych i lubelskich ekspertów,  m.in. przedstawicieli instytutów naukowych, tj. Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN, Głównego Instytutu Górnictwa, Pracowni Technologii Światłowodów, Instytutu Elektroniki i Technik Informacyjnych. Wszyscy razem zmierzą się w merytorycznych panelach tematycznych:

  • instytucje akceleracyjne / wsparcie biznesu,
  • innowacyjne technologie wodne,
  • innowacje w obszarze gier wideo,
  • systemy autonomiczne dla pojazdów,
  • fotonika.

Zaproszenie na spotkanie skierowane jest do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych. Przyjdź i dowiedz się jak prowadzić aktywne i innowacyjne badania we współpracy z firmami z regionu i nie tylko.

Rejestracja jest dostępna na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.