Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Międzynarodowe wirtualne wydarzenie brokerskie do konkursu EU Green Deal

  • Opublikowano: 11 września 2020
  • Autor: redakcja

13-14 października 2020 r. odbędzie się międzynarodowe wirtualne wydarzenie brokerskie dotyczące ostatniego w programie Horyzont 2020 wielkiego konkursu European Green Deal Call, który Komisja Europejska planuje otworzyć  18 września. Gorąco zachęcamy jednostki planujące złożyć wniosek w tym konkursie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Wirtualne wydarzenie brokerskie do konkursu EU Green Deal organizuje sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Enterprise Ireland, Invest NI i krajowymi punktami kontraktowymi (NCP) Irlandii Północnej. Wydarzenie jest skierowane do MŚP, dużych firm i organizacji badawczych z całej Europy.

Podczas wydarzenia przedstawione zostanie zaproszenie do składania wniosków w ramach Zielonego Ładu, a także uwagi i oczekiwania Komisji Europejskiej. Spotkanie jednocześnie oferuje wyjątkową okazję do tworzenia sieci międzynarodowe kontaktów w celu nawiązania konsorcjów w przyszłości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji są dostępne na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.