Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium: małe i średnie przedsiębiorstwo partnerem w projektach IMI

Uczestnictwo MŚP oraz korzyści płynące ze współpracy w konsorcjach IMI będą omówione na webinarium w piątek 25 stycznia 2019. Rozpoczęcie o godz. 15:00. „IMI2 – Call 17: Opportunities for SMEs” to jedno z serii pięciu seminariów internetowych dotyczących konkursu 17, który zostanie ogłoszony 22 stycznia 2019 r. przez Inicjatywę Leków Innowacyjnych (IMI2 Call 17).

Zapraszam do REJESTRACJI.

Webinaria IMI są rejestrowane i można je obejrzeć (już bez możliwości zadawania pytań on-line) w terminie późniejszym.

MŚP, które już uczestniczą w  projektach IMI korzystają z tej współpracy na wiele sposobów:

  • Tworzenie nowych sieci i partnerstw. W konsorcjach IMI, MŚP współpracują ze środowiskiem akademickim, przemysłem, pacjentami i organami regulacyjnymi. Pomaga to budować wzajemne zrozumienie, tworząc nowe projekty spin out i możliwości finansowania.
  • Budowanie reputacji i widoczności. Osiągnięcia projektu IMI są często doceniane i promowane na poziomie międzynarodowym (np. na dużych konferencjach, w najważniejszych czasopismach i mediach międzynarodowych). Pozwala to MŚP budować reputację i widoczność, pomagając im zdobyć zaufanie klientów.
  • Doskonalenie innowacyjnych usług i produktów i możliwość ich oferowania. Uczestnicząc w projektach IMI, MŚP uzyskują dostęp do całego łańcucha wartości odkrycia leków, co pomaga im w rozwoju i doskonaleniu technologii, produktów i usług. Dzięki bezpośrednim kontaktom z partnerami branżowymi, mają również możliwość przekazywania swoich pomysłów i wyników potencjalnym klientom z branży.
  • Dostęp do wiedzy i zasobów. Dzięki otwartej wymianie wiedzy i danych w projektach IMI, MŚP uzyskują dostęp do dużych biobanków, laboratoriów, ośrodków klinicznych i baz danych. Pomaga im to w testowaniu produktów, zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu nowych pomysłów.
  • Przyspieszenie rozwoju biznesu. Uczestnictwo w IMI umożliwiło wielu małym i średnim przedsiębiorstwom wzrost wielkości, przyciągnięcie nowych klientów i ekspansję na nowe rynki.
  • Dostęp do finansowania. W przypadku projektów w ramach IMI MŚP otrzymują zwrot 100% kosztów kwalifikowalnych.

Zapraszam również do kontaktu anna.dziubczynska-pytko@kpk.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.