Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Łódź zaprasza na Międzynarodowy Kongres Biogospodarki 2017

  • Opublikowano: 7 listopada 2017
  • Autor: redakcja

W dniach 20-21 listopada 2017 r. w Łodzi odbędzie się Międzynarodowy Kongres Biogospodarki Łódź 2017. Wydarzenie to ma na celu wspomóc rozwój biogospodarki w bioregionach Europy Środkowej i Wschodniej. Podczas Kongresu zostaną omówione możliwości, wyzwania i problemy stojące przed biomiastami i biowioskami – lokalnymi społecznościami działającymi w duchu zrównoważonego rozwoju, dlatego też hasło przewodnie tegorocznego spotkania to „Biospołeczność w sercu biogospodarki Unii Europejskiej”. Uczestnicy Kongresu zapoznają się i przedyskutują powiązania między istniejącymi europejskimi i narodowymi instrumentami, służącymi rozwojowi biospołeczności.

Głównym organizatorem Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki Łódź 2017 jest Województwo Łódzkie. Tegoroczny Kongres zgromadzi blisko 500 czołowych ekspertów wywodzących się z samorządów, organów ustawodawczych, przedsiębiorców, przedstawicieli wyższych uczelni, organizacji pozarządowych i rolników. Główne cele Kongresu to wymiana doświadczeń i wiedzy między bioregionami Europy Środkowej i Wschodniej oraz zwiększenie udziału przemysłu w lokalnej biogospodarce i programach rozwój bioekonomii na poziomie krajowym.

Kongres odbędzie się w hotelu Vienna House Andel’s Łódź, ul. Ogrodowa 17.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej: www.bioeconomy.lodzkie.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.