Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs RegioStars Award 2017 otwarty

  • Opublikowano: 3 kwietnia 2017
  • Autor: redakcja

Menedżerowie publicznych i prywatnych projektów finansowanych ze środków UE mogą ubiegać się o nagrodę o konkursie na najlepsze praktyki w zakresie rozwoju regionalnego.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na najbardziej innowacyjne i oryginalne inicjatywy służące rozwojowi regionów i stanowiące inspirację dla innych potencjalnych beneficjentów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 kwietnia 2017 r.

Nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach:
• Inteligentna specjalizacja dla innowacji w sektorze MŚP;
• Unia Energii – działania na rzecz klimatu;
• Wzmocnienie pozycji kobiet i ich aktywne uczestnictwo;
• Edukacja i szkolenia;
• CityStars: miasta w czasach cyfrowej przemiany.

Zgłoszenia mogą nadsyłać menedżerowie prywatnych i publicznych projektów, które uzyskały dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Funduszu Spójności, Europejskiego Funduszu Społecznego lub Instrumentu Pomocy Przedakcesyjnej w latach 2007-2013 lub 2014-2020.

Wszyscy finaliści konkursu otrzymają zaproszenie na ceremonię wręczenia nagród organizowaną 10 października 2017 r., gdzie odbiorą certyfikaty i medale. Ich historie zostaną opisane w broszurze Komisji Europejskiej, trafią też do internetowej bazy danych na temat najlepszych praktyk na stronie InfoRegio.

W każdej z kategorii zostanie też przyznana jedna nagroda główna – RegioStars – którą wraz z przewodniczącym jury wręczy europejska komisarz ds. polityki regionalnej Corina Creţu. O każdym ze zwycięskich projektów nakręcony zostanie krótki film – organizatorzy zaprezentują go podczas ceremonii, a następnie opublikują w internecie w ramach kampanii promocyjnej.

Więcej informacji o konkursie oraz rejestracja.

regiostars_award

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.