Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja MSCA 2018 w Wiedniu. Organizatorzy pokryją koszty za krótki film

  • Opublikowano: 20 sierpnia 2018
  • Autor: redakcja

W ramach prezydencji austriackiej w Radzie UE w dniach 1-2 października 2018 odbędzie się w Wiedniu  konferencja  MSCA 2018, poświęcona rozwojowi po 2020 r.

Konferencji towarzyszy konkurs.  Należy do niego zgłosić  krótki film/video z wprowadzeniem do realizowanego przez autora projektu w formie wypowiedzi skierowanej do kamery (selfie). Gotowy klip może być jedną całością lub zmontowanym z wielu części.  Szczegółowe wymagania opisane są na stronie konkursu.

Spośród zgłoszonych filmików wybranych zostanie 10 najlepszych. Organizatorzy pokryją  koszty  podróży  i zakwaterowania ich autorów. Nagrody trafią do najbardziej obiecujących naukowców, którzy do tej pory byli finansowani w ramach MSCA.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i wykorzystania szansy na zaprezentowania swojej pracy licznej grupie badaczy i decydentów.

Nagrany film wraz z kompletnym wnioskiem należy przesłać do piątku, 7 września br. na adres: msca2018@msca2018.eu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.