Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja InnoShare University 2019 w Warszawie

  • Opublikowano: 27 września 2019
  • Autor: redakcja

10 października 2019 r.  odbędzie się w Warszawie konferencja innoShare University 2019 skupiająca międzynarodowe środowisko innowatorów – przedstawicieli świata nauki, firmy technologiczne oraz startupy. Jest to wydarzenie, na którym naukowcy, pomysłodawcy i przedsiębiorcy znajdują wiedzę i kontakty niezbędne do komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań.

Poruszone zostaną m.in. tematy takie jak: komercjalizacja projektów wywodzących się z uczelni, współpraca nauki z biznesem, spin-off’y w Polsce i na świecie czy też uczelnie przyszłości.

Wydarzenie pozwala budować skuteczną sieć innowatorów, naukowców i przedsiębiorców, których współpraca ma służyć rozwojowi innowacyjnej gospodarki. Dlatego w programie nie zabraknie prelekcji, paneli dyskusyjnych, przestrzeni do networkingu i inspirujących wystąpień tych, którzy odnieśli sukces biznesowy.

Więcej informacji na stronie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.