Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja IMI: Obchody 10-lecia innowacji medycznych

Pierwszym wydarzeniem obchodów 10-lecia IMI będzie konferencja „IMI: Celebrating 10 Years of Medical Innovations”, zorganizowana wspólnie przez EFPIA i Komisję Europejską.

Miejscem konferencji jest budynek Charlemagne w Brukseli, a odbędzie się ono w środę,  27 czerwca 2018 w godzinach 13:00 – 18:00.

W trakcie konferencji podjęte będą tematy strategiczne oraz przedstawionych będzie ponad 20 projektów realizowanych w ramach IMI, przez ich koordynatorów i uczestników.

Udział wezmą dyrektorzy z: KE (DG Research and Innovation, Jean-Eric Paquet), globalnych firm farmaceutycznych (USB, GSK, Biogen, Jonson&Jonson i wielu innych), IMI1 i IMI2, oraz przedstawiciele instytutów badawczych, firm farmaceutycznych, innych przedsiębiorstw (np. IT) i organizacji.

Proszę zapoznać się z programem konferencji. Rejestracja jest otwarta do 19 czerwca i jest  obowiązkowa, udział w konferencji jest bezpłatny.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.