Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja FISA 2019 i EURADWASTE’19 – ostatnie wolne miejsca

Do końca maja można rejestrować się na konferencję FISA&EURADWASTE’19, która odbędzie się w Rumunii w miejscowości Pitesti, w terminie 3-7 czerwca 2019 roku. Konferencję organizuje Komisja Europejska we współpracy z Ministerstwem ds. Badań i Innowacji rządu Rumunii oraz rumuńskim Instytutem Badań Jądrowych (RATEN ICN) pod auspicjami rumuńskiej prezydencji w radzie Unii Europejskiej.

Celem konferencji jest przedstawienie rezultatów projektów realizowanych od poprzedniej edycji konferencji, w 2013 roku, do chwili obecnej oraz pobudzenie dyskusji na temat kierunku dalszych prac badawczo-rozwojowych, kluczowych wyzwań na szczeblu krajowym i międzynarodowym dotyczących polityki w zakresie badań i innowacji. Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są przedstawiciele środowiska akademickiego, instytutów badawczych, przemysłu, platform technologicznych oraz administracji.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.