Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

IPMA zaprasza na listopadową konferencję dotyczącą zarządzania projektami

  • Opublikowano: 21 sierpnia 2018
  • Autor: redakcja

Stowarzyszenie International Project Management Association Polska zaprasza na najważniejsze w Polsce wydarzenie w zarządzaniu projektami: XXI Konferencję IPMA Polska, której hasło przewodnie w tym roku to: „Rewolucja w zarządzaniu. Industry 4.0 / Agile & Lean / Internet of things”. 

Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2018 r. w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE objął patronatem to wydarzenie.

Prelegenci XXI Konferencji to przedstawiciele świata biznesu, największych firm i organizacji. W tym roku zaprezentują:

  • funkcjonowanie organizacji realizującej projekty w trudnych warunkach zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności,
  • najnowsze trendy w zarządzaniu projektami lub ogólnie w zarządzaniu,
  • jak projekty realizowane są dziś, a co nas czeka w zarządzaniu projektami jutro,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii w zarządzaniu organizacją, w zarządzaniu projektem w dobie wszechobecnej digitalizacji,
  • wykorzystanie technik zwinnych (Agile & Lean) w zarządzaniu projektami.

Jednym z prelegentów podczas konferencji będzie dyrektor KPK PB UE Zygmunt Krasiński z prezentacją pt. „Od Horyzontu 2020 do Programu Ramowego Horyzont Europa – wsparcie badań i innowacji  w Unii Europejskiej”.

Konferencja co roku gromadzi około 400 uczestników reprezentujących wszystkie sektory gospodarki i branże.

Jak co roku zapraszamy także do udziału w uroczystej Gali Polish Project Excellence Award, na której poznamy laureatów nagrody w konkursie na najlepiej zarządzany projekt.

Więcej informacji oraz zapisy na konferencję: www.konferencja.ipma.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.