Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN laureatem konkursu PROPAN 2016!

  • Opublikowano: 21 listopada 2016
  • Autor: redakcja

Ogłoszono wyniki konkursów PRODOK i PROPAN 2016. Znamy najbardziej prodoktoranckie uczelnie i instytuty Polskiej Akademii Nauk. Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN zajął drugie miejsce w konkursie PROPAN 2016 oraz otrzymał wyróżnienie dla najbardziej prodoktoranckiego instytutu Polskiej Akademii Nauk.

Konkurs na Najbardziej Prodoktorancką Uczelnię w Polsce – PRODOK odbył się po raz dziewiąty, a konkurs na Najbardziej Prodoktorancki Instytut Polskiej Akademii Nauk – PROPAN zorganizowano po raz czwarty.

Organizatorzy otrzymali 31 zgłoszeń od uczelni z całego kraju oraz 24 zgłoszenia od instytutów Polskiej Akademii Nauk prowadzących studia doktoranckie.

Pierwszą nagrodę w konkursie PRODOK 2016 zdobyła Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. W konkursie PROPAN najlepszy okazał się Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej na stronie Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.