Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Industry 4.0 a Horyzont 2020. Perspektywy dla zaawansowanych procesów produkcji i przetwarzania

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Centrum Zaawansowanych Procesów Produkcyjnych Politechniki Wrocławskiej (CAMT) przy współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym Regionu Południowo-Zachodniego organizują krajowy dzień informacyjny Industry 4.0 a Horyzont 2020. Perspektywy dla zaawansowanych procesów produkcji i przetwarzania.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2016 r. we Wrocławiu.

Spotkanie ma na celu przybliżenie priorytetów badawczych związanych z najnowszymi trendami w technologiach produkcyjnych i procesowych w ramach programu Horyzont 2020. W szczególności przedstawione zostaną zagadnienia badawcze przewidziane do realizacji w konkursach  2017 w ramach inicjatyw Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Factories of the Future (FoF) oraz Sustainable Process Industry (SPIRE).

Przewidziane są prezentacje przedstawicieli Komisji Europejskiej, ekspertów zaangażowanych w formułowanie programu pracy dla tych inicjatyw, jak również prezentacje i panele poświęcone zasadom uczestnictwa w projektach w ramach Horyzontu 2020 z udziałem realizatorów projektów oraz ekspertów oceniających wnioski.

Tematy otwartych konkursów oraz wymagana dokumentacja są dostępne na Participant Portal.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.