Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Granty w NCBR dla małych i średnich przedsiębiorstw z Seal of Excellence

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło tegoroczny konkurs w ramach tzw. szybkiej ścieżki. Tym razem na wsparcie mogą liczyć MŚP, które zostały wyróżnione certyfikatem Seal of Excellence. Zaletą tego konkursu są proste zasady oceny, minimum formalności i aż 50 mln zł dla wysokiej jakości projektów.

Konkurs 3/1.1.1/2018 ogłoszony 22 lutego 2018 r. (poddziałanie 1.1.1. Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa POIR), podobnie jak poprzednia edycja, skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw,  które aplikowały w programie Horyzont 2020, w konkursach SME Instrument (faza II obejmująca finansowanie prac B+R), zostały pozytywnie ocenione, ale z powodu braku środków nie otrzymały dofinansowania (uzyskały certyfikat Seal of Excellence).

Konkurs jest podzielony na dziewięć miesięcznych rund, wnioski można składać od 3 kwietnia do 28 grudnia 2018 r.

Na konkurs przeznaczono 50 mln zł. Dofinansowane mogą być projekty realizowane poza województwem mazowieckim (kategoria regionów słabiej rozwiniętych).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.