Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT szuka liderów innowacji do swojej rady zarządzającej

  • Opublikowano: 12 sierpnia 2019
  • Autor: redakcja

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) prowadzi nabór nowych członków swojej rady zarządzającej. EIT poszukuje liderów innowacji, którzy mają doświadczenie we wspieraniu współpracy na poziomie europejskim lub globalnym, a także w mobilizowaniu zasobów publicznych, prywatnych lub filantropijnych. Aplikacje można składać do 7 października 2019 r.

Rada zarządzająca EIT składa się z 12 europejskich liderów innowacji powołanych przez Komisję Europejską na czteroletnią kadencję. Zapewnia strategiczne przywództwo EIT i jest niezależna w podejmowaniu decyzji. W szczególności odpowiada za wybór, wyznaczenie i ewaluację wspólnot wiedzy i innowacji EIT (Knowledge and Innovation Communities – KIC).

Obecny nabór ma wyłonić ośmiu nowych członków zarządu EIT. Do zgłaszania swoich kandydatur zachęca się innowatorów i badaczy –  czołowych naukowców oraz przedsiębiorców i  przedstawicieli biznesu.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie EIT.

W razie dodatkowych pytań proszę pisać na adreas mailowy: eit-applications-gb@eit.europa.eu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.