Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dni Informacyjne Programu Horyzont 2020 w Gdańsku

  • Opublikowano: 22 stycznia 2019
  • Autor: redakcja

Gdański Uniwersytet Medyczny wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej zapraszają na Dni Informacyjne Programu Horyzont 2020, które odbędą się 5-6 lutego 2019 r.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną założenia najbliższych konkursów na granty badawcze w obszarze Zdrowie oraz odbędą się kompleksowe warsztaty szkoleniowe w temacie przygotowania budżetu projektu, wniosków o dofinansowanie oraz poszukiwania partnerów do realizacji projektów. Zaprezentowane zostaną także projekty badawcze finansowane z programu Horyzont 2020, realizowane przez naukowców Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dni informacyjne prowadzić będą eksperci RPK i KPK, którzy odpowiedzą na pytania uczestników podczas konsultacji. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz czas na networking i konsultacje indywidualne.

Pierwszego dnia przewidziano seminarium informacyjne na temat konkursów z obszaru Zdrowie, warsztaty z tematyki przygotowania budżetu projektu badawczego w programie Horyzont 2020.

Agenda spotkania na pierwszy dzień

Rejestracja Dzień 1

Podczas drugiego dnia swoją wiedzą podzieli się z Państwem ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego PR UE Joanna Niedziałek, która poprowadzi warsztaty w zakresie przygotowania wniosku w programie Horyzont 2020.

Agenda spotkania na drugi dzień

Rejestracja Dzień 2

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie spotkania: proeuro@pg.edu.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.