Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Broszura prezentuje projekty z robotyki sfinansowane w 2017 r. z programu Horyzont 2020

Opublikowana przez Komisję Europejską  broszura prezentuje 23 projekty z robotyki sfinansowane w 2017 z programu Horyzont 2020. Realizowane projekty wpisują się w założenia strategicznej agendy badawczej zdefiniowanej przez partnerstwo publiczno-prywatne w dziedzinie robotyki – SPARC.

Polscy partnerzy występują w następujących projektach:

  • L4MS (LOGISTICS FOR MANUFACTURING SMES) –  FUNDINGBOX ACCELERATOR SP. Z O.O.
  • MICRO-ROS (PLATFORM FOR SEAMLESS INTEGRATION OF RESOURCE CONSTRAINED DEVICES IN THE ROBOT ECOSYSTEM) – PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW
  • THING (STIMULATE SCALEUPS TO DEVELOP NOVEL AND CHALLENGING TECHNOLOGY AND SYSTEMS APPLICABLE TO NEW MARKETS FOR ROBOTIC SOLUTIONS) – KGHM CUPRUM oraz POLITECHNIKA POZNAŃSKA
  • ROBOT UNION (STIMULATE SCALEUPS TO DEVELOP NOVEL AND CHALLENGING TECHNOLOGY AND SYSTEMS APPLICABLE TO NEW MARKETS FOR ROBOTIC SOLUTIONS) – PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW oraz FUNDINGBOX ACCELERATOR SP. Z O.O.

Projekty zaprezentowane zostały podczas EUROPEAN ROBOTICS FORUM, które odbyło się 13 marca 2018, w Tampere.

Prezentacja projektów z tematu robotyki sfinansowanych z programu H2020. 

Więcej informacji. 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.