Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Bio-based Industries Joint Undertaking opublikowało tematy konkursowe na 2018 rok

Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w obszarze Biogospodarka, pragniemy poinformować, że inicjatywa Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU) opublikowała Roczny Plan Pracy na 2018 rok , a w nim 21 tematów konkursowych z planowanym budżetem 115 milionów euro.

Oficjalne otwarcie konkursu i rozpoczęcie naboru wniosków planowane jest na 11 kwietnia 2018 roku.

Międzynarodowy dzień informacyjny BBI JU Info Day 2018 połączony ze spotkaniem brokerskim odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku w Brukseli.

Bio-Based Industries Joint Undertaking to wspólne przedsięwzięcie Unii Europejskiej i europejskiego sektora przemysłowego reprezentowanego przez Bio-based Industries Consortium (BIC) w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego. Partnerstwo działa w ramach programu finansowania badań naukowych i innowacji w Horyzont 2020 i dysponuje kwotą 3,7 miliarda euro przeznaczoną na inwestycje w obszarze przemysłu opartego na materiałach pochodzenia biologicznego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.