Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty i bezpłatne konsultacje – wsparcie dla przygotowujących wnioski do Instrumentu MŚP!

  • Opublikowano: 1 lipca 2015
  • Autor: redakcja

Wszystkich zainteresowanych przygotowaniem wniosku do Instrumentu MŚP zachęcamy do udziału w warsztatach “Instrument MŚP – FAZA I – Jak napisać doskonały wniosek i otrzymać 50 tys. euro!”

Warsztaty, które odbędą się 27 sierpnia, pomogą uczestnikom ocenić potencjał techniczny i komercyjny produktu/usługi/technologii będących przedmiotem projektu. Ma to zweryfikować szanse na wykonalność koncepcji – pod kątem rynkowym oraz technologicznym, włączając ewaluację potencjalnego ryzyka, zarządzanie własnością intelektualną, znalezienie partnerów do projektu oraz sformułowanie wstępnego biznesplanu.

Rejestracja i program są dostępne na naszej stronie.

Przypominamy też o dyżurach naszych ekspertów. Do końca sierpnia zapraszamy przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, przygotowujących wnioski projektowe w ramach Instrumentu MŚP w fazie I i II, na bezpłatne konsultacje w następujących obszarach:

Konsultacje odbędą się w siedzibie KPK PB UE przy ul. Krzywickiego 34 w Warszawie. Zainteresowane MŚP prosimy o kontakt i zgłoszenia na adres sme@kpk.gov.pl

Konkurs w ramach Instrumentu MŚP jest organizowany w trybie otwartym, a najbliższy termin składania wniosków upływa 17 września.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.