Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Alfa School – szkolenie przygotowujące do współpracy z inwestorami

  • Opublikowano: 25 października 2018
  • Autor: redakcja

Rozwijasz projekt, którego część stanowi obszar badawczo-rozwojowy? Weź udział w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach dla naukowców, podczas których dowiesz się jak go z sukcesem skomercjalizować. Warsztaty Alfa School, organizowane  przez Centrum Zarządzania Innowajami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, SpeedUp Venture Capital Group oraz Infini Fund,  odbędą się 13 i 14 listopada 2018 r. w Warszawie.

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty Alfa School  dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą Wam przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego. Uczestnicy otrzymają informacje nt. jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami, ponieważ w wydarzeniu biorą udział fundusze VC z całej Polski.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.