Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zgłoś Gwiazdę Umiędzynarodowienia 2020

  • Opublikowano: 9 grudnia 2019
  • Autor: redakcja

Fundacja Perspektywy serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur do Nagrody Środowiskowej Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars 2020. Misją Nagrody jest wyłonienie, nagrodzenie oraz promocja osób mających wybitne osiągnięcia w zakresie umiędzynarodowienia polskich szkół wyższych. Zgłoszenia można wysyłać do 20 grudnia 2019 r.

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę składającą się z reprezentantów polskich instytucji i organizacji zaangażowanych w rozwój umiędzynarodowienia – pod honorowym patronatem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina i przewodniczącego KRASP prof. dr hab. inż. Jana Szmidta, który pełni zarazem godność Przewodniczącego Kapituły. Sekretariat Nagrody prowadzi Fundacja Edukacyjna Perspektywy, realizująca wspólnie z KRASP program międzynarodowej promocji polskich uczelni Study in Poland.  Partnerem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.

Pierwsza edycja Nagrody – i jej Gala podczas konferencji  „Studenci Zagraniczni w Polsce 2018”, która odbyła się w styczniu 2018 r. w Gliwicach – spotkała się ze znakomitym przyjęciem w polskim środowisku akademickim. W podobnej formule przeprowadzona została druga edycja Nagrody, z finałem podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2019”, która odbyła się 17 stycznia 2019 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Trzecia edycja Nagrody, z finałem podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2020” odbędzie się 27 stycznia w Łodzi.  

Kandydatów zgłaszać mogą władze uczelni i organizacji zaangażowanych w umiędzynarodowienie, a także nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci polskich szkół wyższych. (Regulamin Nagrody)

Nagroda 2020 zostanie przyznana w następujących kategoriach:

  • Gwiazda Zarządzania – Management Star
  • Gwiazda Kształcenia – Teaching Star
  • Gwiazda Marketingu – Marketing Star
  • Gwiazda Badań – Research Star
  • Wschodząca Gwiazda – Rising Star
  • Gwiazda Dyplomacji Publicznej – Public Diplomacy Star

Przyznana zostanie także nagroda specjalna:

  • Wybitna Gwiazda – Distinguished Star

Formularz zgłaszania kandydatów: ANKIETA KONKURSOWA
Zgłoszenia należy nadsyłać pod adresem: gwiazdy@perspektywy.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 grudnia 2019 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.