Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs dla mazowieckich firm z certyfikatem Seal of Excellence (Faza II Instrumentu MŚP)

30 sierpnia br. ruszy nabór do konkursu o dofinansowanie dla projektów badawczo-rozwojowych posiadających certyfikat Seal of Excellence. Mogą się o nie ubiegać podmioty, których projekty zostały pozytywnie ocenione przez Komisję Europejską w ramach II Fazy Instrumentu MŚP i z powodu braku środków nie otrzymały dofinansowania. Pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi 1 mln euro.

Nabór prowadzony jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020: Działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw, typ projektów: Projekty badawczo-rozwojowe (dla projektów posiadających certyfikat Seal of Excellence).

Dofinansowanie udzielane jest na badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo eksperymentalne prace rozwojowe; elementem projektu mogą być prace przedwdrożeniowe, które stanowią nie więcej niż 20% kosztów kwalifikowalnych projektu.

Wnioski można składać od 30 sierpnia do 29 listopada 2019 r. do godz. 15.00.

Więcej informacji na stronie Fundusze dla Mazowsza.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.