Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Chcesz wyjechać na technologiczną wyprawę do USA? Weź udział w konkursie NGI Explorers

  • Opublikowano: 14 czerwca 2019
  • Autor: redakcja

Inicjatywa NGI (Next Generation Internet) zaprasza do udziału w konkursie NGI Explorers, w którym można zdobyć 3-6-miesięczną wyprawę technologiczną do USA, współpracę z miejscowym partnerem a także opiekę mentorską. Zaproszenie jest otwarte dla wysoko wykwalifikowanych badaczy internetu i innowatorów (ze środowisk akademickich, start-upów, MŚP i przemysłu) z całej Europy i krajów stowarzyszonych w Horyzoncie 2020.

NGI Explorers to program Komisji Europejskiej mający na celu finansowanie wypraw technologicznych do Stanów Zjednoczonych dla najlepszych europejskich naukowców i innowatorów. Jego głównym założeniem jest kształtowanie przyszłego Internetu i zapewnienie stopniowego wdrażania zaawansowanych koncepcji i metodologii obejmujących dziedziny sztucznej inteligencji, technologii interaktywnych i innych, przyczyniając się jednocześnie do uczynienia przyszłego Internetu bardziej skoncentrowanym na człowieku.

Termin składania wniosków: 31 lipca 2019 r., 12:00 CEST

Więcej szczegółów na stronie NGI Explorers.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.