Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Save the date! Jesienny Dzień z Horyzontem 2020 okazją do poznania nadchodzących konkursów

  • Opublikowano: 13 czerwca 2019
  • Autor: redakcja

Już dziś zapraszamy na jesienną edycję Dnia z Horyzontem 2020, który organizujemy 8 października 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Rejestracja na to wydarzenie zostanie otwarta na początku lipca br.

Organizowany po raz drugi w tym roku dzień informacyjny H2020 będzie okazją do zapoznania się z wybranymi przykładami polskich projektów realizowanych w ramach programu Horyzont 2020 oraz możliwościami aplikowania w konkursach w latach 2019-2020.

W dalszej części wydarzenia będą Państwo mogli wziąć udział w krótkich równoległych sesjach tematycznych prowadzonych przez ekspertów KPK na temat wybranych działań w programie Horyzont 2020 i szczegółowych zasad aplikowania  w otwartych konkursach. Jesienna edycja Dnia z Horyzontem 2020 będzie poświęcona filarom Wyzwania społeczne i Wiodąca pozycja w przemyśle oraz obszarowi Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa.

Następnego dnia (9 października) odbędzie się międzynarodowe spotkanie brokerskie „Horizon 2020 for the Circular Economy and Transforming Industry”.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.