Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wznieś wniosek ponad przeciętność – warsztaty na temat grantów ERC z Enspire Science

  • Opublikowano: 9 kwietnia 2019
  • Autor: redakcja

Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk organizuje warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Odbędą się one 7 maja 2019 r. w godz. 9.00-15.00  w Warszawie. Celem warsztatów jest dostarczenie potencjalnym kandydatom informacji o tym, jak przygotować skuteczny wniosek i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji tak, by zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie grantu.

Warsztaty poprowadzi przedstawiciel Enspire Science, izraelskiej firmy konsultingowej specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach dotyczących wniosków naukowych o granty unijne. Do Warszawy przyjedzie Yoram Bar-Zeew, dyrektor zarządzający firmy, mający ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze realizacji i konsultacji grantów. Tego typu szkolenia są organizowane komercyjnie, a ich koszt osobowy sięga zwykle kilkuset euro. Organizowane przez Biuro Doskonałości Naukowej PAN wydarzenie jest bezpłatne, natomiast niezbędna jest rejestracja.

Warsztaty są skierowane do naukowców zainteresowanych złożeniem aplikacji ERC w konkursach Starting lub Consolidator w 2019 lub 2020 roku. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Oprócz części ogólnej 10 naukowców z najbardziej zaawansowanymi projektami badawczymi będzie mogło skonsultować się online ze specjalistą Enspire Science.

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

Rejestracja zostanie zamknięta 24 kwietnia 2019. E-mail z potwierdzeniem i dalszymi szczegółami dotyczącymi wydarzenia zostanie wysłany do uczestników najpóźniej 26 kwietnia, ok. godz. 12:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów. Wybór zostanie dokonany na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji i agendę można znaleźć tutaj.

Enspire Science – izraelska firma specjalizująca się w konsultacji i szkoleniach dotyczących wniosków naukowych o granty unijne. Zajmuje się głównie komercyjną pomocą przy tworzeniu wniosków do Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), organizuje panele próbne dla uczestników II etapu, ale także obsługuje administracyjnie sfinansowane projekty. Pomagała imponującej liczbie jednostek, od Uniwersytetu Sztokholmskiego, Trinity College w Dublinie po Uniwersytet w Bordeaux.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.