Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Impact’19 – liderzy innowacji spotkają się w maju w Krakowie

  • Opublikowano: 28 lutego 2019
  • Autor: redakcja

Liderzy innowacji spotkają się w dniach 21-22 maja 2019 r. w Krakowie podczas kongresu Impact’19. Wydarzenie będzie  okazją do spotkania się ekspertów z całego świata ze środowiskami startupowymi, akademickimi, przedsiębiorcami i przedstawicielami administracji publicznej, aby wspólnie rozmawiać o przyszłości cyfrowej gospodarki w Polsce i na świecie. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE jest patronem tego wydarzenia.

Dwa dni kongresu, ponad 250 speakerów, 4 sceny, 6 tys. uczestników, 8 wydarzeń towarzyszących. Tegoroczna agenda oparta będzie o 8 głównych ścieżek tematycznych:

  • fintech & e-commerce – przyszłość sektora finansów oraz nowe modele handlu, przy użyciu wielokanałowości sprzedaży, POSów nowej generacji czy Internetu Rzeczy (IoT).
  • applied AI – sztuczna inteligencja to szansa na rozwiązanie skomplikowanych problemów wielu branż. Jak ją wykorzystać, jak efektywnie implikować AI, aby osiągnąc długoterminową przewagę nad konkurencją – te zagadnienia zostaną poruszone w ścieżce applied AI.
  • mobility rEVolution – rewolucja w technologii transportowej, silniki elektryczne, nowe modele biznesowe, zmiany w trendach i zapotrzebowanie na nowe źródła energii. Ścieżka mobility rEVolution przybliży szanse i zagrożenia jakie niesie z sobą inteligentna mobilność dla przemysłu i konsumentów.
  • digital state – cyfryzacja usług administracji publicznej to szansa na większe zaangażowanie obywateli, stymulowanie wzrostu produktywności i czynnik pobudzający przedsiębiorczość.
  • next health – jak biotechnologia farmaceutyczna i rewolucja cyfrowa może wpłynąć na kształt nowoczesnej opieki zdrowotnej? Ścieżka tematyczna next health obejmie dyskusje na temat badań i terapii genowych, robotyki medycyny, a nawet wpływu biotechnologii na przemysł rolniczy.
  • space odyssey – dyskutując o przyszłości sektora kosmicznego weźmiemy pod uwagę rolę młodych innowatorów, inwestorów i krajowych i międzynarodowych Agencji Kosmicznych. Odpowiemy również na pytanie jakie wartości tworzą nowe technologie m.in. sztuczna inteligencja dla branży kosmicznej.
  • science to business – współpraca ośrodków badawczych na świecie z biznesem to siła napędowa gospodarki. Ścieżka „science to business” będzie przestrzenią do dyskusji o miejscu nauki w innowacyjnym ekosystemie.
  • digital industry – czwarta Rewolucja Przemysłowa tworzy nowe możliwości rozwoju gospodarczego. Jej siłą napędową są m.in. IoT, przechowywanie danych w chmurze, czy sztuczna inteligencja. Podczas ścieżki digital industry światowi liderzy pokażą jak wdrażają najnowsze rozwiązania w przemyśle.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora kongresu – ImpactCEE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.