Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

PowerUp 2019: nawet 50 tys. euro dla innowacyjnego start-upu z branży cleantech

  • Opublikowano: 27 lutego 2019
  • Autor: redakcja

Nawet 50 tys. euro mogą otrzymać autorzy najbardziej innowacyjnego pomysłu w kolejnej edycji konkursu dla start-upów PowerUp! organizowanej przez InnoEnergy. Termin składania zgłoszeń upływa 11 marca 2019 r.

PowerUp 2019 to już 5. edycja konkursu dla start-upów z branży cleantech, które działają na terenie Europy Środkowej. W tym roku PowerUp jest poświęcony innowacjom w dziedzinach czystego powietrza, gospodarki obiegowej, inteligentnej mobilności oraz systemów grzewczych.

Udziałem w konkursie powinny być zainteresowane innowacyjne start-upy z 24 krajów*, pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami (produktami lub usługami) z dziedzin:

  • energy,
  • mobility,
  • cleanair,
  • heating,
  • smart cities
  • cleantech.

W kwietniu uczestnicy PowerUp! wezmą udział w Bootcampach, czyli specjalnych obozach organizowanych dla uczestników przed finałami konkursu – zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Podczas tych 2-dniowych warsztatów uczestnicy mogą zweryfikować swoje modele biznesowe i doszlifować swoje umiejętności prezentacyjne. Wielki Finał odbędzie się 21 maja 2019 w Krakowie.

Autorzy najbardziej innowacyjnego pomysłu otrzymają nagrody pieniężne (do 50 tys. euro). Mają również szansę na wzięcie udziału w prestiżowym akceleratorze InnoEnergy Highway® (co może przynieść dodatkową korzyść w postaci inwestycji na poziomie  250 tys. euro).

Więcej informacji na stronie konkursu PowerUp!

* Bułgaria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Armenia, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Estonia, Macedonia (BJRM), Grecja, Gruzja, Malta, Węgry, Mołdawia, Łotwa, Serbia, Litwa, Turcja, Ukraina, Polska, Cypr, Słowacja, Słowenia i Rumunia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.