Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

W poszukiwaniu optymalnej formuły współpracy nauki i biznesu – konferencja w Warszawie

  • Opublikowano: 19 lutego 2019
  • Autor: redakcja

Stowarzyszenie Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze zaprasza przedsiębiorców, szczególnie reprezentujących małe i średnie przedsiębiorstwa, na konferencję „Efektywna współpraca biznesu z nauką w kontekście Konstytucji dla Nauki oraz Konstytucji Biznesu”, która odbędzie się 26 lutego 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Podczas konferencji spotkają się przedstawiciele środowiska naukowego, jednostek otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. Patronat honorowy sprawują Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej jest partnerem tego wydarzenia. W sesji pt. „Dostępne instrumenty wspierania działalności badawczo rozwojowej oraz innowacyjności w Polsce” prelegentem będzie dyrektor KPK PB UE dr inż. Zygmunt Krasiński.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Agenda i możliwość zarejestrowania się są dostępne na stronie Organizatora.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.