Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

KPK zaprasza na Dzień z Horyzontem 2020 – rejestracja otwarta!

  • Opublikowano: 5 marca 2019
  • Autor: redakcja

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na Dzień z Horyzontem 2020 – dzień informacyjny na temat unijnego programu finansowania badań naukowych i innowacji Horyzont 2020. Wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia 2019 r w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 w Warszawie.

Podczas Dnia z Horyzontem 2020 eksperci KPK opowiedzą o tym, co oferuje program naukowcom, przedsiębiorcom i instytucjom w konkursach 2019-2020. A o tym dlaczego warto w nim wziąć udział będą przekonywać beneficjenci programu. Spotkanie będzie też doskonała okazją do nawiązania kontaktów, które mogą zaowocować utworzeniem konsorcjum projektowego. Do dyspozycji uczestników będą również eksperci ze wszystkich obszarów H2020, z którymi będzie można odbyć krótkie konsultacje.

Więcej szczegółów, agenda i możliwość zarejestrowania się  – tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.