Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaznacz w kalendarzu: Europejskie Forum Energii Jądrowej

Komisja Europejska organizuje wspólnie z Republiką Czeską 14. sesję Europejskiego Forum Energii Jądrowej (ENEF). Konferencja odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia 2019 r. w Pradze i będzie okazją do szerokiej dyskusji wśród wszystkich zainteresowanych stron na temat szans i zagrożeń związanych z energią jądrową.

Konferencja w 2019 r. skoncentruje się wokół tematu „Ageing and long termoperation of nuclear power plants in Europe – challenges and opportunities” oraz strategii długoterminowej do 2050 r. – Czysta planeta dla wszystkich.

Coroczne spotkania odbywają się od 2007 r. na przemian w Bratysławie i Pradze. Są one dostępne dla wszystkich zainteresowanych energią jądrową, w tym rządów UE, instytucji europejskich, takich jak Parlament Europejski i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przedstawicieli przemysłu jądrowego i organów regulacyjnych, odbiorców energii elektrycznej i społeczeństwa obywatelskiego.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej konferencji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.