Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Mazowsze sfinansuje projekty z certyfikatem Seal of Excellence

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza konkurs dla firm, które otrzymały certyfikat Seal of Excellence z Komisji Europejskiej. Pula środków przeznaczonych na finansowanie projektów wynosi 3 mln euro. Wnioski można składać od 31 grudnia 2018 r. do 27 marca 2019 r.

Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o dofinansowanie projektów w ramach konkursu są mikro, małe i  średnie przedsiębiorstwa, których projekty  zostały ocenione pozytywnie przez Komisję Europejską w ramach SME Instrument (faza II) i z powodu braku środków nie otrzymały dofinansowania oraz posiadają certyfikat Seal of E xcellence przyznany po 1 stycznia 2017 r.

Dofinansowanie udzielane jest na badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo eksperymentalne prace rozwojowe; elementem projektu mogą być prace przedwdrożeniowe, które stanowią nie więcej niż 20% kosztów kwalifikowalnych projektu.

Więcej informacji na stronie Fundusze dla Mazowsza.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.