Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Trwa nabór do kosmicznego Programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA

  • Opublikowano: 25 października 2018
  • Autor: redakcja

Program Akceleracyjny SpaceUp BSA skierowany jest do osób, które rozwijają lub chcą rozwijać pomysł na biznes/startup z wykorzystaniem danych satelitarnych pochodzących z satelitów Sentinel (www.copernicus.eu).

Proces akceleracji, czyli bardzo przyspieszonego postępu, ma na celu ulepszenie wybranego obszaru, istotnego z punktu widzenia rozwoju firmy lub produktu. Dla wszystkich zgłoszonych zespołów, zaplanowano trzy miesiące intensywnej pracy nad projektem we współpracy z doświadczonymi mentorami, ekspertami i praktykami z przedsiębiorstw, a także inwestorami i założycielami firm, którzy służyć będą wskazówkami biznesowymi. Wsparciem służyć będą także eksperci technologiczni, którzy na co dzień pozyskują i przetwarzają dane satelitarne.

Program SpaceUP BSA to 5 zjazdów w okresie od listopada 2018 do marca 2019 roku i wymaga osobistego udziału przynajmniej jednego członka zespołu we wszystkich spotkaniach i szkoleniach, składających się na harmonogram projektu. Całość zamknięta zostanie Demo Day, podczas, którego odbędzie się prezentacja projektów przed szerszą grupą przedsiębiorców oraz inwestorów.

Zapisy do 4 listopada 2018 r.

Więcej informacji o projekcie: www.balticsatapps.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.