Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

MNiSW i KPK PB UE zapraszają na konferencję nt. znaczenia mikrobiomu w profilaktyce zdrowotnej

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „The Importance of Microbiota in Human Health”, która odbędzie się 7‒8 listopada 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (pl. Trzech Krzyży 3/5, w Warszawie).

Celem konferencji jest upowszechnienie informacji naukowych dotyczących znaczenia mikrobiomu we wczesnej profilaktyce zdrowotnej człowieka.

Podczas konferencji głos zabiorą m.in. prelegenci z Komisji Europejskiej, OECD, Wspólnego Przedsięwzięcia Inicjatywy Leków Innowacyjnych (IU IMI2),  Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), Nestle Health Science i Johnson & Johnson.

Program konferencji.

Konferencja jest objęta patronatem honorowym wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina oraz ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Organizatorem konferencji jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a współorganizatorami są: Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Warszawie, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy nie przewidują tłumaczenia symultanicznego z języka angielskiego na polski.

Zapraszamy do rejestracji na stronie MNiSW.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.