Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

9. Forum Rozwoju Mazowsza: innowacje i eurofundusze dla rozwoju regionu

  • Opublikowano: 2 października 2018
  • Autor: redakcja

Już po raz dziewiąty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. Jego główną ideą jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu Funduszy Europejskich są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu.  Wydarzenie odbędzie się dniach 17 i 18 października  2018 r., na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3.

9. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej. W tym roku w gronie jego Partnerów nie mogło zabraknąć także Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w niebanalnych warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami, a także w cyklu debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy oraz transmitowanych w internecie. Nie zabraknie specjalnych pokazów nowych projektów i prototypów, które dotychczas skrywane były w laboratoriach, a na 9. Forum Rozwoju Mazowsza będą miały swoje premiery.

Tematami przewodnimi wydarzenia będą tym razem: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Obszar Turystyka i Kultura nawiąże do wszystkich trzech głównych tematów.

Zapraszamy na kilkanaście godzin poświęconych dyskusji i wymianie doświadczeń w zakresie realizacji projektów, ale także problemów i wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się przedsiębiorcy, naukowcy, urzędnicy, czy też przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji rynku pracy.

Podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza dowiedzą się Państwo także, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, o czym pamiętać podczas realizacji projektu z unijnym dofinansowaniem, a także jak zwiększać efektywność podejmowanych działań, w tym także z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wstępnym programem wydarzenia na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu, który sukcesywnie uzupełniamy o informacje dotyczące szczegółów debat, warsztatów, pokazów, sylwetek prelegentów i ekspertów.

Już dziś zapraszamy do rejestracji!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji przez specjalny formularz umieszczony na stronie wydarzenia (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 9. Forum Rozwoju Mazowsza). A ponieważ atrakcji jest co prawda wiele, ale liczba uczestników, którzy mogą wziąć udział w wielu z nich jest ograniczona warto zarejestrować się już teraz.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprezentuje podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza na swoim stanowisku ofertę programu badań i innowacji Horyzont 2020. Zapraszamy do konsultacji przedsiębiorców, naukowców, samorządowców.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.