Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty dla innowatorów z definiowania potencjalnych klientów i ich potrzeb

  • Opublikowano: 21 września 2018
  • Autor: redakcja

Poznański Park Naukowo-Technologiczny organizuje bezpłatne warsztaty dotyczące Customer Discovery, które są realizowane w ramach programu Merlin. Odbędą się one 10 października 2018 r. w Warszawie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa).

Poznański Park Naukowo-Technologiczny w ramach programu Horyzont 2020 realizuje międzynarodowy projekt Merlin, który ma na celu pomoc naukowcom i firmom w komercjalizacji ich innowacyjnych produktów. W ramach projektu w wybranych miastach w Europie organizowane są warsztaty, które mają dostarczyć uczestnikom niezbędne kompetencje biznesowe

Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają naukowców, innowatorów, startupowców oraz przedstawicieli firm, którzy mają produkt lub pomysł, oraz którzy wciąż dopracowują swój model biznesowy.

Warsztaty, które odbędą się 10 października, skupią się wokół zagadnienia Customer Discovery, czyli na definiowaniu potencjalnych klientów oraz ich potrzeb.

Rejestracja trwa do 4 października, a liczba miejsc jest ograniczona.

Jeżeli interesuje Państwa tematyka innych warsztatów, opis pozostałych wydarzeń dostępny jest na stronie PPNT.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.