Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Znajdź partnera biznesowego na platformie społecznościowej EIC

  • Opublikowano: 17 września 2018
  • Autor: redakcja

Rosnąca Społeczność EIC może już spotykać się online. Firmy, które otrzymały grant w ramach pilotażowego projektu Europejskiej Rady ds. Innowacji – a mianowicie Instrumentu MŚP, Fast Track to Innovation, programów FET Open i Horizon Prize – będą mogły się teraz łączyć, dzielić pomysłami i poznawać potencjalnych partnerów i inwestorów w nowej przestrzeni cyfrowej.

Nowa platforma społecznościowa EIC ma być miejscem  spotkań i nawiązywania współpracy w oparciu o profil, zainteresowania i cele biznesowe dla beneficjentów, inwestorów i przedsiębiorstw zrzeszonych w pilotażowym projekcie EIC.  Będzie także służyć jako brama do wszystkich usług Business Acceleration, w tym do rejestracji na wydarzenia, kontaktów i wymiany informacji.

Firmy finansowane przez EIC będą mogły wymieniać informacje z firmami o podobnych doświadczeniach, znajdować wspólne tematy i dyskutować. Platforma umożliwi  im również wylistowanie bieżących celów biznesowych na ich profilu i udział w narzędziu ScaleUp UE – zautomatyzowanej usłudze dopasowywania opartej na profilach firm i inwestorów.

Inną interesującą funkcjonalnością platformy EIC jest lista wydarzeń, które są organizowane lub promowane przez członków w grupach, dając tym samym dostęp do nich wszystkim beneficjentom programów EIC.

Platforma będzie dostępna dla firm, które otrzymały finansowanie w ramach EIC, dla oficerów projektowych, członków komisji oceniającej II Fazy Instrumentu MŚP, trenerów biznesowych oraz inwestorów działających w krajach zrzeszonych w programie Horyzont 2020.

Do wymienionych zostaną wysłane zaproszenia do dołączenia do platformy. Jeśli nie dostaniesz zaproszenia, ale uważasz, że pasujesz do profilu, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem Społeczności EIC.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.