Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przemysł 4.0 tematem przewodnim I Kongresu Klastrów Wyszehradzkich

  • Opublikowano: 11 września 2018
  • Autor: redakcja

Związek Pracodawców Klastry Polskie wraz z Politechniką Śląską zapraszają na I Kongres Klastrów Wyszehradzkich, który odbędzie się w dniach 25-26 września 2018 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Hasło przewodnie wydarzenia brzmi: V4 companies-regional leaders in the time of 4.0 industrial revolution.

Celem spotkania jest stworzenie  przestrzeni do wymiany doświadczeń, rozwiązywania problemów i budowania  sieci osób zaangażowanych w działalność klastrów w krajach Grupy Wyszehradzkiej (V4).

Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania partnerom z Grupy Wyszehradzkiej polskich doświadczeń klastrowych stanowiących efekt współpracy środowiska przedsiębiorców, polskiej nauki oraz wsparcia otrzymywanego ze strony administracji publicznej, zarówno samorządu lokalnego jak też administracji centralnej i instytucji wspierających biznes i naukę.

Kluczowym tematem dyskusji i prezentacji będą m.in. bliższa współpraca podmiotów z regionu V4 oraz Industry 4.0: Czwarta rewolucja przemysłowa – wpływ na transformację biznesu i zmianę sposobu funkcjonowania klastrów.

I Kongres Klastrów Wyszehradzkich  (1st Visegrad Clusters Congress: V4 companies-regional leaders in the time of 4.0 industrial revolution) to już drugie spotkanie organizacji klastrowych Grupy Wyszehradzkiej organizowane przez ZP Klastry Polskie, w ramach projektu współfinansowanego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki z siedzibą w Bratysławie.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rejestracji znajdują się na stronie wydarzenia.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne podczas wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.