Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wydłużona o tydzień rejestracja na wrześniowy brokerage w Oslo

Rejestracja na międzynarodowe spotkanie brokerskie, które odbędzie się w dniach 3-4 września w  Oslo została przedłużona o tydzień tj. do 22 sierpnia br. Spotkania bilateralne dotyczą tematów konkursów z obszaru Zdrowie (SC1 i jeden temat SC5 Środowisko).

Według stanu na  10 sierpnia umówionych jest ponad 250 spotkań.

Program Pracy na rok 2019 opublikowano 24 lipca br. Najbliższy termin składania wniosków to 2 października 2018 (1. etap konkursu dwuetapowego) a pozostałe, to terminy kwietniowe 2019 dla konkursów jednoetapowych.

Brokerage for Health to wyjątkowa okazja do omówienia nowych koncepcji projektów w czasie  spotkań bilateralnych. Będzie też możliwość zaprezentowania idei projektu i/lub możliwości badawczych z wykorzystaniem flash presentations podczas dedykowanych sesji.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja, którą przedłużona do 22 sierpnia br. Można nadsyłać prezentacje i umawiać się na spotkania b2b.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.