Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Komisarz Moedas: gratuluję polskim badaczom i innowatorom zaangażowania w unijne programy

  • Opublikowano: 30 lipca 2018
  • Autor: redakcja
Carlos Moedas (fot. KE)

Wkład polskich władz w toczącą się debatę o badaniach i innowacjach w Europie okazał się niezwykle cenny – pisze unijny komisarz ds. badań, nauki i innowacji Carlos Moedas  z okazji podwójnego jubileuszu 20 lat uczestnictwa Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE oraz 20-letniej działalności KPK PB UE.

– Jest mi niezmiernie miło, że mogę brać udział w obchodach 20-lecia polskiej obecności w ramowych programach badawczych UE. Pragnę pogratulować polskiej społeczności badaczy oraz twórcom innowacji za ich rosnące zaangażowanie w nasze programy na przestrzeni lat. W dużej mierze jest to zasługa Polskiego Krajowego Systemu Kontaktowego, który ściśle współpracuje ze swoimi odpowiednikami w całej UE – napisał komisarz Moedas. Dodał, że liczy na to, iż Polska będzie nadal zwiększać swoje zaangażowanie jako uczestnik unijnych programów.

Cały tekst oświadczenia można przeczytać na stronie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Zapraszamy do lektury publikacji „20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. 20 lat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE”, w której ukazała się wypowiedź komisarza Moedasa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.