Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jubileuszowy numer angielskojęzycznego Biuletynu KPK

  • Opublikowano: 26 lipca 2018
  • Autor: redakcja

Zapraszamy do lektury najnowszej edycji angielskojęzycznego biuletynu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Publikacja dostępna jest pod linkiem: “Bulletin No. 4

Ten numer jest wyjątkowy. Poświęcony jest bowiem podsumowaniu 20 lat uczestnictwa Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE oraz 20-letniej działalności KPK. Swoją wypowiedź z okazji tego podwójnego jubileuszu przesłali nam unijny komisarz ds. badań, nauki i innowacji Carlos Moedas, a także wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin (wypowiedzi zostały zamieszczone w publikacji „20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. 20 lat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE”).

W biuletynie prezentujemy także projekty koordynowane przez polskich naukowców i przedsiębiorców, które otrzymały największe w kraju dofinansowanie z Komisji Europejskiej na przestrzeni ostatnich 20 lat.

Zapraszamy do lektury oraz zachęcamy do rozpowszechnienia publikacji wśród Państwa zagranicznych partnerów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.