PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Creative Europe Desk Polska we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na międzynarodową konferencję „Zmieniaj, kreuj, udostępniaj – tam, gdzie spotykają się innowacja i kreatywność” / Innovate, Create, Share – Where Innovation and Creativity Meet, która odbędzie się w Warszawie 26 czerwca 2018 r. w The Heart w Warsaw Spire przy Pl. Europejskim.

Podczas konferencji eksperci i beneficjenci programów europejskich i krajowych przedstawią realizowane projekty i ich rezultaty oraz podzielą się swoimi sposobami na tworzenie nowych rozwiązań dla sektorów audiowizualnego i kreatywnego. Przedstawiciele ministerstw zaprezentują krajowe źródła finansowania, a podczas paneli dyskusyjnych omówione zostaną kwestie związane z tworzeniem sprzyjających warunków rozwoju innowacji dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Innovate-Create-Share harmonogram.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale należy się zarejestrować.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone