Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Pierwszy etap procesu ubiegania się o HR Excellence in Research – tylko online

  • Opublikowano: 11 czerwca 2018
  • Autor: redakcja

Ruszył internetowy system składania dokumentów dla instytucji ubiegających się o wyróżnienie HR Excellence in Research. Wyróżnienie to nadawane jest przez Komisję Europejską instytucjom, które zadeklarowały poparcie oraz zaimplementowały zasady Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych (tzw. Karty i Kodeksu).

Nowe narzędzie, zawierające wszystkie potrzebne formularze w formie elektronicznej, służące do składania dokumentów przez instytucje ubiegające się o wyróżnienie HR, jest już dostępne na portalu EURAXESS. Mogą z niego korzystać tylko instytucje będące na pierwszym etapie procesu ubiegania się o wyróżnienie. Możliwość składania wniosków przez internet pozwala m.in. na dostęp w dowolnym momencie do historii wniosku i dokumentacji oraz wyznaczenie dokładnej daty przesyłania formularzy w kolejnych fazach. Składanie dokumentów w innej formie nie jest już możliwe.

Dla jednostek, które są obecnie na kolejnych etapach, wdrożenie nowego systemu planowane jest na wrzesień 2018 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez stronę EURAXESS Polska.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.