Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przyszłe tematy konkursów – wstępna propozycja na stronie IMI

Aby zapewnić potencjalnym wnioskodawcom jak najdłuższy czas na utworzenie konsorcjów i przygotowanie wniosków, IMI regularnie publikuje na  stronie Future topics propozycje tematów jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem zaproszenia do składania wniosków. Najnowsze informacje można otrzymywać po zapisaniu się do newslettera, śledząc IMI na Twitterze lub dołączając do grupy LinkedIn.

Propozycje tematycznych są przedmiotem konsultacji z udziałem grupy przedstawicieli państw IMI, komitetu naukowego i Komisji Europejskiej. Muszą one również zostać zatwierdzone przez Radę Zarządzającą IMI. W zależności od wyników konsultacji i procesu zatwierdzania ostateczny tekst tematu może znacznie różnić się od projektów wersji początkowo opublikowanych na stronie Future topics, a niektóre tematy mogą ostatecznie nie zostać uwzględnione w zaproszeniu do składania wniosków.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.