Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

II konkurs pilotażowy Granty dla Seal of Excellence – do zdobycia 210 tys. zł

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła II konkurs pilotażowy Granty dla Seal of Excellence. W ramach konkursu o wsparcie mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy posiadający Seal of Excellence (tzw. znak jakości) przyznawany przez Komisję Europejską dla projektów badawczo-rozwojowych, które uzyskały pozytywną ocenę w ramach programu Horyzont 2020 lecz ze względu na niewystarczającą wysokość budżetu programu, ich sfinansowanie okazało się niemożliwe.

W ramach pilotażu stworzone zostały równie korzystne warunki wsparcia jak w programie Horyzont 2020. Maksymalna kwota wsparcia, o jaką mogą się Państwo ubiegać to 210 tys. zł (70% kwoty oszacowanej na potrzeby opracowania studium wykonalności). Z uwagi na wcześniejszą ocenę projektów, dokonaną przez ekspertów Komisji Europejskiej, zastosowane zostały uproszczone zasady weryfikacji wniosków o grant, ograniczające się wyłącznie do kwestii formalnych. Przewidziano także przyjazne metody rozliczania (ryczałt), co w dużym stopniu ułatwi Państwu korzystanie z grantu i da możliwość pełnego skoncentrowania się na aspektach merytorycznych realizowanych działań.

Wnioski o grant należy składać w wersji elektronicznej za pośrednictwem Generatora Wniosków  w terminie do 5 czerwca 2018  r. (w ostatnim dniu naboru do godz. 16:00:00). Pełna dokumentacja programu pilotażowego znajduje się na stronach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.