Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

7. Zlot Stowarzyszenia Top500 Innovators otwarty dla wszystkich

  • Opublikowano: 16 kwietnia 2018
  • Autor: redakcja

W dniach 17-18 maja 2018 Stowarzyszenie Top500 Innovators organizuje w Łodzi doroczne spotkanie pod hasłem „Na rozdrożu innowacji opartych na nauce”. W tym roku wydarzenie będzie otwarte również dla osób niebędących członkami, które chcą się spotkać i wspólnie budować silny i otwarty ekosystem innowacji. Partnerem Zlotu jest Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE.

Od 2011 roku absolwenci Programu Top500 Innovators spotykają się co roku, aby omówić bieżące działania związane z nauką, innowacjami i transferem wiedzy.

Celem programu, zorganizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, było wysłanie 500 najlepszych młodych profesjonalistów na 10-tygodniowe szkolenie na najlepszych uniwersytetach świata (Uniwersytet Stanforda, University of California Berkeley, Cambridge University, University of Oxford) . Do dziś utrzymują oni silne więzi i wspólnie działają, starając się wywierać wpływ na obszary nauki i innowacji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.