Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

QuantERA Projects’ Launch Event zainauguruje realizację projektów konkursowych

  • Opublikowano: 13 kwietnia 2018
  • Autor: redakcja

W dniach 24-25 kwietnia 2018 r. w Bukareszcie (Rumunia) obędzie się wydarzenie QuantERA Projects’ Launch Event, inaugurujące rozpoczęcie realizacji projektów finansowanych w ramach konkursu QuantERA Call 2017. Wśród 26 nagrodzonych projektów znalazło się aż dziewięć realizowanych z udziałem badaczy z Polski.

Konsorcjum QuantERA z przyjemnością zaprasza do wzięcia udziału w pierwszym dniu imprezy (wtorek, 24 kwietnia), który będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Będzie to okazja do spotkania się z przedstawicielami Komisji Europejskiej, agencji tworzących sieć QuantERA, reprezentantami przemysłu kwantowego oraz koordynatorami finansowanych projektów. Drugi dzień wydarzenia dedykowany jest wyłącznie osobom bezpośrednio zaangażowanym w realizację finansowanych projektów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w pierwszym dniu QuantERA Projects’ Launch Event są proszone o wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie internetowej programu. Udział w spotkaniu jest uzależniony od dostępności miejsc i zostanie potwierdzony przez organizatorów.

Agenda 24 kwietnia 2018 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.