Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Impact’18 w Krakowie: trendy technologiczne i wyzwania nowoczesnej gospodarki

  • Opublikowano: 8 czerwca 2018
  • Autor: redakcja

W dniach 13-14 czerwca 2018 r. w Krakowie odbędzie się Impact’18 – wydarzenie poświęcone trendom technologicznym w innowacyjnych branżach i wyzwaniom nowoczesnej gospodarki.  Partnerem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE.

Zapraszamy do naszego punktu konsultacyjnego – eksperci KPK będą dostępni dla uczestniczących w wydarzeniu przedstawicieli przedsiębiorstw i będą udzielali informacji na temat możliwości pozyskiwania dofinansowania w ramach takich instrumentów, jak Instrument MŚP (SME Instrument) czy Szybka Ścieżka do Innowacji (Fast track to innovation) w programie Horyzont 2020;

W środę 13.06 w godz. 16:30-18:00 zapraszamy na organizowany przez KPK warsztat na temat instrumentów wsparcia w ramach Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC) – nowej inicjatywy Komisji Europejskiej w programie Horyzont 2020. Zaprezentowana zostanie oferta EIC na lata 2018-2020 ze szczególnym uwzględnieniem Instrumentu MŚP, a także oferta instrumentów krajowych takich jak szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój, umożliwiających wykorzystanie Seal of Excellence. Uczestnicy warsztatów  poznają zasady aplikowania, jak również otrzymają praktyczne wskazówki związane ze staraniem się o dofinansowanie. Zaprezentowane będą również najlepsze praktyki w wybranych projektach, które odniosły sukces. Spotkanie poprowadzą eksperci KPK oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zgłoszenia na warsztat można przesyłać do wtorku 12 czerwca br. na adres marta.krutel@kpk.gov.pl.

W ramach wydarzeń towarzyszących Impact Link oraz Strefa B2B eksperci KPK wezmą udział w indywidualnych spotkaniach konsultacyjnych z przedstawicielami biznesu i nauki, zainteresowanymi pozyskiwaniem wsparcia w ramach programu Horyzont 2020.

Udział w wydarzeniach Impact jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora akademickiego oraz start-upów. Dodatkowo w ramach każdego z wydarzeń zaplanowano również bezpłatne dedykowane działania mające na celu promowanie najlepszych projektów naukowych i przedsięwzięć start-upowych:

  • spotkania 1:1 z firmami i inwestorami – Impact Link
  • strefa ekspozycyjna technologii akademickich – SciTech Poland
  • prezentacje na scenie – Challenger Arena.

Zainteresowanych skorzystaniem z tych możliwości prosimy o wypełnienie formularza.

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.