Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Rusza cykl nowoczesnych warsztatów, które pomogą innowatorom zawojować rynek

  • Opublikowano: 28 marca 2018
  • Autor: redakcja

Poznański Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów pomagających innowatorom – głównie z branży ICT – zawojować rynek. Spotkania te mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby związane ze stworzeniem bądź rozwojem firmy dedykowanej komercjalizacji badań naukowych.

Pierwsze spotkanie już 17 kwietnia 2018 r. w Poznaniu. Podczas warsztatu pt. „Lean startup” eksperci podpowiedzą jak wykorzystać to podejście do zarządzania procesem, aby usprawnić tworzenie i testowanie rozwiązań bliskich klientom.

Więcej informacji i rejestracja na stronie „Warsztaty z Merlinem”.

Merlin to poza warsztatami także webinaria, meet-upy z potencjalnymi klientami i inwestorami, networking oraz szansa na włączenie w działania sieci Startup Europe. Dzięki finansowaniu z programu Horyzont 2020 wsparcie w projekcie Merlin realizowane jest bezpłatnie! W kolejnych kilkunastu miesiącach będziemy przybliżać uczestnikom spotkań tematy takie jak: Business Model Canvas, Customer Discovery, Enterprenurial Mindset, Interpreting the Customer, User Experience czy Lean Hardware.

Jeśli masz bliżej do Berlina, Warszawy, Madrytu czy Londynu zobacz inne warsztaty organizowane przez nas i naszych Partnerów lub dowiedz się więcej o projekcie Merlin.

Masz jakieś pytania? Pisz śmiało: natalia.rymarczuk@ppnt.poznan.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.